O mnie

Urodziłem się 5 czerwca 1983 roku w Myślenicach.

Jestem absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (2007). Ukończyłem także Szkołę Liderów Politycznych na Wyższej Szkole Europejskiej (2008) oraz studia podyplomowe Zarządzanie Organizacjami Sportowymi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (2009), zdobywając tym samym tytuł Menedżera sportu.   

Swoją działalność społeczno-samorządową rozpocząłem będąc uczniem szkoły średniej. W latach 1999–2002 należałem do Młodzieżowej Rady Powiatu Myślenickiego oraz byłem wolontariuszem Polskiego Czerwonego Krzyża.

Od grudnia 2003 roku jestem członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Obecnie jestem członkiem Rady Politycznej PiS oraz skarbnikiem Zarządu Okręgowego w Chrzanowie. Podczas kampanii wyborczych do parlamentu w 2005 i 2007 oraz samorządowej w 2006 byłem koordynatorem finansowym Komitetu Wyborczego PiS w okręgu 12.

W 2005 roku rozpocząłem współpracę z Posłem na Sejm RP Markiem Łatasem. Do końca stycznia 2010 r. byłem dyrektorem biura poselskiego oraz nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. A Średniawskiego w Myślenicach.

W czasie studiów pracowałem jako ratownik WOPR na krytej pływalni MOKiS. W tym czasie zostałem także naczelnikiem Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Myślenice, które jest jedną z największych organizacji tego typu w całym województwie małopolskim!

W wyborach samorządowych w 2006 roku zostałem wybrany do Rady Miasta i Gminy w Myślenicach. Jak dotąd jako najmłodszy wybrany na radnego w Myślenicach. W latach 2010 – 2011 sprawowałem funkcję zastępcy wójta Gminy Pcim. Na codzień pracuje w Urzędzie Gminy Pcim jako pełnomocnik Wójta Gminy Pcim ds. Rozwoju, Strategii oraz Sportu.

Obecnie jestem radnym Województwa Małopolskiego IV kadencji, otrzymując największe popracie spośród kandydatów w okręgu nr 4 - 25 465 głosów.

Wolny czas poświęcam mojemu „Sokołowi” oraz piłce nożnej. Jako ambasador Lednicy2000 organizuje coroczne wyjazdy młodych na Ogólnopolskie Spotkania Młodzieży, których pomysłodawcą jest dominikanin O. Jan Góra.

Od czerwca 2010 r. jestem mężem Agnieszki.Okręg wyborczy numer 4
Powiat Myślenicki
Powiat Wadowicki
Powiat Suski
Powiat Nowotarski
Powiat Tatrzański